Koreańskie suplementy kosmetyczne. Recenzja innerb aqua rich.

Innerb Aqua Rich to kapsułki kwasu hialuronowego, które nawilżają skórę od wewnątrz.

Produkuje Innerb Aqua Rich to bardzo znana marka żywności CJ Cheil Jedang, południowokoreańska firma spożywcza z siedzibą w Seulu, która opracowuje i produkuje składniki żywności, produkty spożywcze, farmaceutyki i biotechnologię. W tej chwili linia Innerb obejmuje cztery produkty, w tym witaminy.

Innerb Aqua Rich.

Producent obiecuje:

„Sekret Innerb Aqua Rich polega na tym, jak działa od wewnątrz. Przyjmując dwie tabletki dziennie, możesz uzupełnić kwas hialuronowy w warstwie skóry właściwej, pozostawiając skórę promienną i miękką. Sang Myon Park, dyrektor zespołu CJ CheilJedang powiedział: „Kwas hialuronowy, unikalny składnik skóry, zaczyna się zmniejszać w wieku 21 lat. Kwas hialuronowy w komórkach wewnętrznych działa jak rezerwuar wody, pomagając utrzymać nawilżenie skóry ”. Innerb aqua rich Healthy Eating Team, to ważny prezent do pielęgnacji skóry dla kobiet w wieku dorosłym ”. Kwas hialuronowy pomaga zatrzymać wilgoć w skórze i tworzy na jej powierzchni film z glukozyloceramidem. Minimalizuje to utratę wody i pomaga zachować nawilżenie i gładkość skóry ”.

Główne składniki aktywne:

  • Kolagen, ten produkt jest morski lub „rybny”, jak jest napisane na pudełku,
  • Glukozyloceramid, 6%,
  • Kwas hialuronowy w 90% jest w stanie zatrzymać i utrzymać pożądany poziom nawilżenia.
  • Ekstrakt z ryżu (uprawiany w Japonii), nawilża skórę.
  • Olej z pestek winogron (wyprodukowany we Francji),
  • Oliwa z oliwek,
  • Żelatyna i dwutlenek tytanu (jako barwnik) w samej kapsułce.
  • Wartość energetyczna jednej porcji to 5 kcal, węglowodany 0 gramów, białka około gramów, tłuszcze 0,5 grama (1%), sód 10 mg (1%), kwas hialuronowy 120 mg, glukozyloceramid 1,2 mg. Procenty w nawiasach dotyczą zalecanej dziennej ilości w diecie.
  • Niezalecany dla kobiet w ciąży, matek karmiących, alergii lub idiosynkrazji na składniki produktu.
  • Nie można przechowywać w wysokich temperaturach, na otwartym słońcu. Przechowywać w temperaturze pokojowej,

Za pomocą:

Zalecamy wypijanie wystarczającej ilości płynu (8 szklanek wody) w ciągu dnia i dwóch kapsułek Innerb Aqua Rich na noc. Oczywiste jest, że skóra nie nudzi się bez nawilżenia nawet w nocy.

Moje wrażenia z Innerb Aqua Rich:

Projekt opakowania Innerb Aqua Rich jest konwencjonalny, kosmeceutyczny.

W szklanym słoju znajduje się 70 tabletek Innerb Aqua Rich, jest to edycja limitowana, dostępna jest również zwykła wersja 56 sztuk.

Opakowanie zawiera 35 dawek, 1 porcja – dwie kapsułki (1000mg produktu).

Innerb Aqua Rich opakowanie jest wyposażone w hologram. Oderwanie i ponowne przyklejenie nie zadziała.

Opakowanie zamykane jest foliowym wieczkiem.

Opakowanie jest bardzo pouczające. Nie ma słowa w języku angielskim, ale wszystko jest napisane po koreańsku.

Zacząłem czytać adnotacje na Innerb Aqua Rich na stronach rosyjskich i ukraińskich sklepów, od blogerów i recenzji od “zwykłych użytkowników” i moje włosy stanęły na końcu od tego, przepraszam, bzdury, które przypisuje się temu narzędziu.

Rozwścieczyć.

Tak więc wszystkie informacje o Innerb Aqua Rich w tej recenzji pochodzą wyłącznie od producenta.

Jeśli widziałeś coś innego – że wypadną Ci włosy na nogach i odrosną złote zęby z logo marki diamentowej – to nie dla mnie. To jest dla autora, który nie zawracał sobie głowy pobieraniem słownika.

Innerb Aqua Bogate kapsułki mają absolutnie wspaniały aromat, są słodkie cukierki migdałów.

Trudno nazwać je ogromnymi, to zwykłe kapsułki, jak w przypadku oleju rybnego.

Kapsułki mają grubą, ale elastyczną powłokę.

Wewnątrz kapsułki znajduje się białawy żel, który nie ma żadnego aromatu. Nie próbowałem tego bez muszli, jest to naruszenie pomysłu producenta.

Jestem bardzo krytyczny wobec wszystkiego, co je się dla „piękna od wewnątrz”. Do tej pory nie stosowałam w swojej diecie absolutnie żadnych dodatków poza witaminami zimą i kapsułkami z olejem rybim. Otóż ​​herbata z proszku żeń-szenia, jeśli to już „piękno od wewnątrz”.

Do tego eksperymentu zachęciły mnie znajome blogerki z Tajlandii, które były absolutnie przerażone, że nie jem nic dla urody. Azjatyckie starsze dziewczyny spożywają suplementy dosłownie garściami. Nie będę taki jak oni, jednak to jest to narzędzie, które jest w topowej sprzedaży we wszystkich krajach azjatyckich, jest aktywnie wykupywane, o ile widzę w statystykach kupców i na Ebayu.

Cóż, wybrałem osobę najbardziej odpowiedzialną za zamówienie i której bardzo ufam. Fałszywy makijaż to jedno, ale robienie tego przez kilka miesięcy to zupełnie co innego.

Osobiście nie miałem żadnych trudności ze stosowaniem Innerb Aqua Rich, środek ten nie wpływa na ogólny stan.

A najciekawsze jest oszacowanie zapotrzebowania na takie suplementy.

Skończyłem słoik iw tej chwili moja skóra utrzymuje młody poziom nawilżenia tej zimy. Ale nasze ogrzewanie ledwo działa (bez suchej ziemi), mam nową zimową koreańską linię luksusowych kosmetyków (co jeśli jest lepsza niż zeszłoroczna). Jednak przerzuciłam się na używanie masek z materiału co drugi dzień, aby zmniejszyć ilość makijażu na mojej skórze podczas cyklu z retinolem. Wilgotność jest utrzymywana w tempie letnim.

Trudno mi rozpowszechniać rekomendacje dotyczące takich funduszy, ponieważ zawsze bardzo trudno powiedzieć, co by się stało bez nich.

Wielu blogerów pilnie wbija puszki do aparatu, niektórzy wypracowują kontrakt ze sklepem, niektórzy cierpią na bonusy ze znanego serwisu travose, nie potrzebuję tego i nie obiecuję.

Dlatego osobiście zdecydowałem się podążać w tej sprawie za azjatyckimi dziewczynami w wieku, ponieważ nie ma tam nic do skrzywdzenia. Jeśli on nic nie zrobi, to przepraszam, wyjdzie cały i zdrowy. I nawet efekt placebo jest efektem pośrednim, ale uszczęśliwiającym. A to oznacza młodsze.

Bliżej wiosny, bo zimą wysychamy, na pewno powtórzę Innerb Aqua Rich.

Z adnotacji jasno wynika, że to narzędzie nie jest potrzebne do 21 roku życia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
26 + 25 =