Historia whoo gold anti aging massage roller review. Masażer dla cesarzowych.

Historia Whoo Gold Anti Aging Massage Roller to masażer do twarzy, szyi i dekoltu bardzo znanej koreańskiej marki The History Of Whoo.

Marka ta wykorzystuje w swoich środkach magiczne receptury ze starożytnej księgi medycyny orientalnej, z których używano leków dla zachowania zdrowia i urody członków rodzin cesarskich.

Projekt wszystkich funduszy z The History Of Whoo jest odpowiedni.

Dziewczyny często się ze mnie śmieją, ale jestem pewna – jeśli mam na toaletce baterię takich kosmetyków, to biorę w dłoni kroplę pachnącego produktu, z którego odprężenie przychodzi i do mnie jako całości ciotka i moje mięśnie twarzy, wtedy przedwczesne zmarszczki ustępują. To marka dla tych, którzy tak jak ja są pewni, że odpowiednie nastawienie radykalnie wpłynie na skuteczność pielęgnacji skóry. W tym są tak zaawansowane azjatyckie dziewczyny i dlaczego europejska, pozbawiona emocji i nadmiernie agresywna pielęgnacja skóry jest tak kiepska.

ozpieszczają swoją skórę i wszyscy z nią walczymy!

Ogromna kolekcja moich recenzji dotyczących funduszy tej marki żyje i rozwija się na mojej stronie tutaj.

Historia walca do masażu Whoo Gold Anti Aging.

Producent obiecuje:

“Film z masażem Anti-Aging Historia Whoo Gold Anti Aging Massage Roller – to ekskluzywny produkt do pielęgnacji skóry Day & Night Royal, który zapobiega obrzękom twarzy oraz aktywuje krążenie krwi i regenerację tkanki skóry rano z masażem krążeniowym, a także wzmacnia i napina linię twarzy nadając jej jędrniejszy i bardziej stonowany wygląd. W nocy kojący i relaksujący zmęczoną skórę w nocy ”.

Użyte materiały:

Cynk i 18-karatowe złoto.

Za pomocą:

Adnotacja zawiera program masażu The History of Whoo Gold Anti Aging Massage Roller na poranny i wieczorny masaż, a także produkty zalecane do stosowania z tym masażerem. Każdy ruch wykonywany jest 3-5 razy, rano i wieczorem.

Moje wrażenia z The History of Whoo Gold Anti Aging Massage Roller:

Projekt opakowania The History of Whoo Gold Anti Aging Massage Roller i samo akcesorium są luksusowe, prawdziwie królewskie.

W skład zestawu wchodzą:

  • Masażer,
  • Etui do przechowywania,
  • Serwetka z tkaniny do pielęgnacji masażu. Znalazłem go w etui do przechowywania. Wygląda i działa jak jedwabna wycieraczka do okularów.

Na początek od razu zaskoczyła mnie waga The History of Whoo Gold Anti Aging Massage Roller. Mam wiele różnych masażystów, ale żaden z nich nie jest tak ciężki. Zważyłem, waży 170 gramów. Łatwo się domyślić, dlaczego Koreańczycy zrobili taki ciężar – zweryfikowana waga zapewnia wystarczającą kompresję do masażu. Dzięki temu nie musimy sami naciskać na skórę, szukając odpowiedniego ucisku, wystarczy tylko najechać nią po skórze, a masażer zapewni na nią niezbędny nacisk. Ponadto sprytnie rozłożona waga sprawia, że ​​akcesorium idealnie leży w dłoni. Mimowolnie przypominam sobie wykłady edukacyjne mojego męża szefa kuchni, który wyjaśnił mi, gdzie dobry nóż powinien mieć środek ciężkości. I dlaczego jest to nawet brane pod uwagę w nożu i potrzebne.

Do akupresury w akcesorium wbudowane są polerowane kulki. Początkowo myślałem, że są wykonane z plastiku, potem zdecydowałem, że są wykonane z kamieni półszlachetnych. Ale to wciąż jest plastik. Pod kulkami umieszczono logo marki w formie orientalnego wzoru. Bardzo wygodna rzecz do akupresury.

Adnotacja do historii Whoo Gold Anti Aging Massage Roller jest dokładna i bardzo pouczająca. Z pewnym egoizmem lwia jego część jest drukowana tylko w języku koreańskim, aw języku angielskim, chińskim i japońskim są tylko opisy kompleksów masażu.

Masaże dzielą się na poranne i wieczorne i są różne. Celem porannego masażu jest zmniejszenie obrzęków, poprawa ukrwienia, lepsze wchłanianie środków, a także pozwala uzyskać świeży wygląd i pieczenie oka na cały dzień. Masaż wieczorny ma na celu rozluźnienie napiętych w ciągu dnia mięśni twarzy, co spłyca zmarszczki mimiczne.

Nie będę tutaj zamieszczał obu tych kompleksów The History of Whoo Gold Anti Aging Massage Roller zresztą wcale nie z powodu daremności takiej manipulacji. Faktem jest, że każda koreańska luksusowa marka rozwija swoje kompleksy nie tylko dla ściśle określonego masażu. Ale także w ramach środków, na które będzie stosowany. Przy opracowywaniu kompleksu koreańscy kosmetolodzy uwzględniają wagę produktu, jego kształt. zadania masażera, konsystencja i lepkość produktów.

Tak więc, aby wykonać pełnoprawny masaż dla tego masażera z innymi akcesoriami – często to nie zadziała. Tak, może również uszkodzić skórę, rozciągając ją, na przykład przez nadmierny nacisk lub inne ślizganie się po produkcie. Nie znalazłem ani jednego masażera w moim arsenale, po którym odczucia byłyby takie same, gdybyś wykonał ten sam kompleks.

A jak działa to wyrównanie The History of Whoo Gold Anti Aging Massage Roller ?

Na mojej skórze – od pierwszego porannego masażu.

Kulki obracają się o 360 stopni, ślizgając się – jak na jedwabiu. Akcesorium delikatnie chwyta skórę. Lekkie chłodzenie materiału. Obudziłem się całkowicie po pierwszych ruchach. To nieopisana przyjemność. Skóra napięła się, opuchlizna i „kopce starej kobiety”, którymi lubi nas rozpieszczać starzejąca się skóra, czyli pomarszczony wygląd i zwiotczenie skóry, zaostrzyły się i zniknęły. Natychmiast uzyskałem radosną i zadowoloną minę.

Poranny masaż The History of Whoo Gold Anti Aging Massage Roller wykonuję zgodnie z zaleceniem producenta do tego preparatu tej samej marki.

Potem go zmywam. Ponieważ mam zupełnie inną linię pielęgnacji i stosuję całą pielęgnację. Który po takim masażu natychmiast znika w skórze.

W ciągu dnia od samego początku trochę bolała mnie twarz. Szukałem odpowiedniego nacisku, aż dotarło do mnie, że wystarczy wjechać masażerem po skórze, tak jak zaleca nam producent.

Masaż wieczorny The History of Whoo Gold Anti Aging Massage Roller Wykonuję na jednej marce kremu do masażu. To wspaniały masaż relaksacyjny, który działa kojąco zarówno na ciotkę, jak i na skórę. Mięśnie rozluźniają się, pojawia się nieco „głupkowaty” zadowolony uśmiech. No cóż, tak właśnie reaguję na rozluźnienie. Pozwalam, aby krem ​​do masażu się wchłonął, resztę osuszam ciepłym ręcznikiem, a następnie lekko spłukuję. Ponieważ mój wieczorny wyjazd z tej linii jest taki sam jak poranny. Jednak 1-2 razy w tygodniu Wieczorami wykonuję rytuał z kremem do masażu tej marki produktami z jednej linii, których opis znajdziesz w opisie produktu do masażu, link znajduje się tuż powyżej.

Polecam wszystkim dziewczynom The History of Whoo Gold Anti Aging Massage Roller jako jeden ze sposobów, aby jeszcze bardziej pokochać siebie i swoją skórę. To uspokajający, magiczny akt. Wymaga jednak całkowitego posłuszeństwa adnotacji i jej niekwestionowanej realizacji zarówno w masażu, jak i przy przechowywaniu i użytkowaniu tego akcesorium. Należy obchodzić się z nim ostrożnie, aby służył długo i niezawodnie. W rzeczywistości jak biżuteria. Jednak w użyciu nie zajmuje to dużo czasu, w przypadku porannych lub wieczornych masaży trwa około 5-10 minut, wraz ze spłukaniem produktu.

Zamawiam The History of Whoo Gold Anti Aging Massage Roller. To jest dokładnie sprzedawca, u którego go zamówiłem. Dostarczył mi akcesorium w markowym opakowaniu ze wszystkimi niezbędnymi regaliami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Solve : *
14 × 2 =